Oczyszczająca dieta hCG - o nas


Jesteśmy firmą wykorzystującą innowacje dla zapewnienia i gwarantowania rozwiązania takich problemów jak: zmiana wagi, zmiana sylwetki, zmiana samooceny,  zmiana stylu życia.

 Ponieważ wiemy dokładnie  jak wspaniale przygotowana jest nasza oferta jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która gwarantuje zmniejszenie wagi ciała przy zachowaniu całej procedury naszej terapii.  Ponadto zapewniamy, że zdrowe odchudzanie  dotyczyć będzie przede wszystkim tkanki tłuszczowej ( ok. 80 % z utraconej wagi ciała ) w newralgicznych  miejscach : biodra, pas, ramiona, uda, szyja, kark.

 W tym celu zapewniamy stałą opiekę i pomoc informacyjną poprzez kontakt z opiekunami, coachami, a także w razie potrzeby konsultacje z psychologami i lekarzami.


 Jest to nowatorska terapia z użyciem preparatów  informacyjnych HCG do „resetu” przysadki mózgowej powodujące kaskadowe spalanie tłuszczu i redukcję efektu jo-jo.

 Wiemy o czym mówimy, ponieważ sprawdziliśmy to na wielu przypadkach (zdjęcia na stronie) – w 100% zakończonych sukcesem. Nasza terapia odchudzająca kładzie olbrzymi nacisk na fazę stabilizacji, w której wykorzystujemy jedyny na świecie preparat bioinformacyjny, pozwalający na łagodną zmianę stylu życia i utrzymanie mniejszej wagi.