Dieta hCG 500 kcal - informacje


O diecie hCG 


Przez wielu nazywana przełomem w odchudzaniu, została opracowana już w latach 50 XX wieku przez brytyjskiego endokrynologa, dr. Simeonsa i stosowana jest obecnie w wielu specjalistycznych klinikach we Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy, zespole metabolicznym, depresji, przewlekłego zmęczenia i innych.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie oparte jest na bez hormonalnych kroplach bioinformacyjnych, wspomaganych przez cały zestaw suplementów.

Dieta HCG oprócz wysokiej skuteczności w odchudzaniu i zmniejszaniu zapasów tłuszczu w biodrach, pośladkach, udach i na brzuchu posiada dużą gamę innych zalet. 


Zalety stosowania diety hCG


Główną zaletą diety hCG są szybkie efekty. Mowa tu o spektakularnym spadku wagi już w 3 tygodnie (uda, kark, biodra brzuch, pośladki).

 

Oczyszczanie - to właśnie dzięki tej diecie pozbędziesz się toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. 

Regeneracja - uzupełnia niedobór składników odżywczych, wzmacnia strukturę tkanek i skóry, a także poprawia kondycje fizyczną i psychiczną.

Odmładzanie - nadanie skórze świeżości oraz wypłycenie drobnych zmarszczek, co może skutkować w cofnięciu zegara biologicznego nawet o 10 lat.


Modelowanie sylwetki


Uzyskanie wymarzonych kształtów

Redukcja cellulitu

Ujędrnianie skóry


Brak efektu jo-jo


Zmiany nawyków żywieniowych

Przeprogramowanie przemiany materii

Wspomaganie fazy stabilizacji najnowocześniejszymi kroplami bioinformacyjnymi