Dzień z oczyszczającą dietą hCG - Poznaj ciekawe przepisy i porady

Jak stosować dietę hCG i jak to wszystko wygląda w praktyce? Na początku zapoznaj się z 6 praktycznymi wskazówkami:


1. Przede wszystkim pij dużo wody - około 4 litry na dobę.

2. Krople dozujemy na plastikową łyżeczkę, następnie pod język. Trzymamy około 1 minutę i rozprowadzamy językiem po dziąsłach

3. Łączna dzienna dawka spożycia kropli hCG wynosi 36. Dawkować możesz przykładowo 4 razy po 6 kropli, a następnie 12 kropli przed snem. Równie dobrze, może to być 12 kropli w 3 różnych porach dnia. 

4. Bardzo ważne jest, aby dwa razy dziennie spożywać białko (by organizm spalał tłuszcz, a nie mięśnie). Najlepiej, aby białko pochodziło z dwóch różnych źródeł, przykładowo: wołowina na obiad, kolacja pierś z kurczaka lub ryba.

5. Pamiętaj o spożywaniu wszystkich niezbędnych witamin, które są zalecane podczas diety hCG (wszystko to znajdziesz w specjalnie przez nas przygotowanym zestawie wzmacniającym dostępnym w naszym sklepie) 

6. W miarę możliwości zalecamy kąpiel w preparacie regeneracyjnym Lhotse 3-4 razy w tygodniu, trwającą 40-60 minut zanurzając się po szyję. Kąpiel pomaga w usuwaniu zbędnych toksyn przez skórę, a także ujędrnia ją i nawilża. Przykładowy dzień z dietą hCG


Po przebudzeniu

Ważenie, mierzenie, notowanie wyników

Pierwsza dzienna dawka kropli hCG - 12 kropli. (15 minut przed lub po posiłku - pamiętaj, że krople stosujemy nie wcześniej niż 20-30 minut po umyciu zębów)


8:00 śniadanie

Filiżanka kawy lub herbata bez cukru


10:00 lunch

Około 100 gram owoców (jabłko, pomarańcz, 1/2 grejpfruta, truskawki)


13:00 obiad

Druga dawka kropli hCG - 12 kropli. 

100g białka + sałatka + warzywa


16:00 przekąska

Owoc, lub chlebek waza (maksymalnie 2 w ciągu dnia)


19:00 kolacja

100g białka + sałatka + warzywa