10 korzyści stosowania diety hCG

Dlaczego warto stosować dietę hCG? Powodów jest wiele, my zdecydowaliśmy się opisać 10 z nich. Zapraszamy do lektury.


    1.    JEST ZDROWA  

Wbrew powszechnie panującej opinii na temat kropli hCG i w przeciwieństwie do konkurencyjnych marek, nasz produkt nie posiada hormonu, a bioinformację gonadotropiny kosmówkowej.

Niech nie matwi Cię niewielka ilość spożywanych kalorii - dzięki sugerowanej bogatej suplementacji organizm jest stale zaopatrywany w niezbędne do funkcjonowania witaminy i minerały.


2.    JEST TANIA

Koszt diety początkowo wydaje się wysoki, jednak suma wydatków na preparaty, suplementy i ŻYWIENIE jest porównywalna do normalnych kosztów utrzymania, z uwagi na niskie spożycie kalorii.


3.   JEST ŁATWA W STOSOWANIU.  

     Zadbaliśmy o to, abyś nie musiała  pamiętać co i kiedy należy stosować. Projektując opakowania naszych produktów mieliśmy na uwadze, że zależy Ci na czasie, więc suplementy są czytelnie oznaczone i podzielone na dwie fazy – aktywacji i stabilizacji. Dzięki kolorowym etykietom już na pierwszy rzut oka będziesz wiedzieć po które pudełeczko sięgnąć.

Dodatkowo, do każdego zamówienia dodajemy przejrzysty, obrazkowy przewodnik w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jeżeli jednak dalej będziesz mieć jakieś wątpliwości – śmiało, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy. 


4.   JEST SKUTECZNA. 

     Bazując na wieloletnich badaniach oraz doświadczeniach naszych klientów, z czystym sumieniem możemy zagwarantować Ci, że stosując się do wszystkich wskazówek efekty stosowania diety będą zdumiewające.


5.    DZIAŁA PRECYZYJNIE NA REDUKCJĘ TŁUSZCZU. 

     Poprzez dietę HCG organizm w sposób ukierunkowany sięga do tych uporczywych i odpornych na diety zapasów tłuszczu, pokrywając tym samym swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorię.


6.    BRAK EFEKTU JO-JO

     Podwójny 21-o dniowy „reset” przysadki mózgowej i zmiana sposobu odżywiania.


7.    MOŻNA UPRAWIAC SPORT

     Pomimo dostarczania w pokarmie 500 kcal energię mamy ze spalanego dodatkowo tłuszczu, a dzięki bogatej suplementacji, organizm otrzymuje wszystkie niezbędne do życia witaminy i minerały.


8.  ZMIENIA SYLWETKĘ

     Doprowadza do prawidłowych kształtów.


9. ODMŁADZA O 10 LAT 

    Przywraca młodzieńczy wygląd.


10.   POPRAWIA METABOLIZM  

    Po zakończeniu diety zmieniają się przyzwyczajenia i wdrażamy zdrowe nawyki żywieniowe.   

Maciej